Bramy segmentowe

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe to obecnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań na rynku. Spełniają one wszystkie normy pod względem działania wiatru, przenikania wody czy przepuszczalności powietrza. Jest to również bardzo komfortowe rozwiązanie, które przez długie lata zachowa swoje walory eksploatacyjne oraz estetyczne.

Bramy roletowe

Wszystkie bramy roletowe wyposażone są w standardzie w napęd. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem. Teraz zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zaaranżować tak jak chcesz: zamontować oświetlenie, zawiesić narty oraz bagażnik samochodowy. Doświetlenie wnętrza i oszczędność energii w ciemnym pomieszczeniu (np. w garażu bez okien) można uzyskać montując w bramie profile z przeszkleniami. Dolna uszczelka komorowa, uszczelki szczotkowe w prowadnicach oraz uszczelka przykręcona do nadproża gwarantują dobrą izolację.

Bramy roletowe
Bramy uchylne

Bramy uchylne

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy. Nowością w bramach CONNECT są aplikacje ozdobne między panelami skrzydła – wykonywane w kolorach drewnopodobnych – złoty dąb i orzech, stal nierdzewna, oraz w dowolnym kolorze z palety RAL. Efekt może zaskoczyć. Ten z pozoru niewielki zabieg zmienia płaszczyznę skrzydła bramy w efektowny element fasady. Identyczne aplikacje można zastosować również w drzwiach CONNECT H, co pozwoli stworzyć świetny i niebanalny komplet brama garażowa i drzwi boczne

Bramy rozwierne

Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań. Ościeżnica i skrzydło wykonane są z kształtowników stalowych ocynkowanych, bez przegrody termicznej, a wypełnieniem skrzydła jest blacha stalowa ocynkowana – trapez T-10, o pionowym, poziomym, i skośnym układzie wypełnienia. Bramy posiadają ogranicznik otwarcia skrzydła, stopkę ograniczającą niekontrolowany ruch w kierunku zamknięcia, a także ogranicznik zawiasów, który zabezpiecza przed opadnięciem skrzydła.

Bramy rozwierne
Tylko profesjonalne rozwiązania.

Markus - OKNA I DRZWI

Zachęcamy do obejrzenia galerii drzwi, okien i wybranych elementów ekspozycji. Znajdują się w niej zdjęcia naszych autorskich realizacji.