Markus - OKNA I DRZWI

MARKUS to firma wychodząca naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Naszym podstawowym celem jest zadowolenie Klienta po współpracy z nami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stałemu rozwojowi nasze usługi są na coraz wyższym poziomie, a ceny w naszym sklepie spadają!

Specjalizacją firmy MARKUS jest sprzedaż artykułów do wykończenia budynków oraz ich wnętrz. Współpracujemy z wieloma firmami, które są liderami na rynku m.in. Porta, DRE, Erkado, Pol-Skone, Intenso, Veka, Wikęd, Martom, Wiśniowski oraz Oknoplast.

Nasza ugruntowana pozycja jest potwierdzona znakiem "Rzetelna Firma". Zaufały nam już tysiące Klientów, a my staramy się coraz bardziej dopasowywać do ich potrzeb oraz oczekiwań. Rozwijamy nie tylko naszą ofertę, ale także zespół montażowy, który regularnie uczestniczy w szkoleniach bezpośrednio u producentów.

Posiadamy również certyfikat Autoryzowanej Grupy Montażowej m.in. firmy Porta, dzięki czemu oferujemy Klientowi dodatkowe udogodnienia, niedostępne w większości konkurencyjnych firm.

Na ekspozycji w naszym sklepie znajdą Państwo ok. 40 modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, próbki parapetów oraz okna w różnych wariantach cieplnych i kolorystycznych. Rotacja tych produktów jest dopasowana do wymagań Klientów, a w przypadku odświeżania ekspozycji można u nas upolować drzwi z wystawy w zawrotnie niskich cenach!

Jeżeli szukają Państwo elementów wyposażenia domu lub mieszkania i akurat tych produktów nie widać w naszym asortymencie, prosimy o kontakt. Na pewno postaramy się przygotować dla Państwa atrakcyjną ofertę!

Firma MARKUS za główny cel stawia sobie zadowolenie i satysfakcję Klienta. Wysoka jakość towaru oraz solidny montaż to podstawa naszego działania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego, a także do odwiedzenia naszego salonu w Wołominie przy ul. 1-go maja 49!

Tylko profesjonalne rozwiązania.

Markus - OKNA I DRZWI

Trochę tekstu o produktach dla wymagających